Високи званичник Одбора за дијаспору и Србе у региону посјетио општину Оштра Лука

Дана 20.08.2023. године општину Оштра Лука је посјетио Замјеник предсједника Одбора за дијаспору и Србе у региону, г. Милимир Вујадиновић. Овај Одбор једно је од радних тијела Народне скупштине Републике Србије.

Предсједник Скупштине општине Оштра Лука, г. Драган Станар упознао је г. Вујадиновића са ситуацијом у нашој општини, те истакао значај провођења одређених пројеката у циљу њеног развоја.

Такође, Станар је изразио велику захвалност за помоћ коју су Република Србија и њене институције, на челу са Предсједником Александром Вучићем пружиле у досадашњем периоду, те да је сигуран да иста подршка неће изостати и у пројектима који су пред нама.

Током посјете, г. Вујадиновић је обишао Спомен-собу посвећену палим борцима 6. Санске пјешадијске бригаде гдје му је Предсједник борачке организације општине Оштра Лука, г. Душан Мастикоса уручио књигу посвећену овој бригади.

Poslednje ažurirano ponedeljak, 21 avgust 2023 12:32