Javni poziv za dostavljanje ponuda - Restoranske usluge za potrebe održavanja manifestacija u opštini Oštra Luka u 2022. godini

Opština Oštra Luka je putem ovog javnog poziva pokrenula javnu nabavku pod nazivom: „ Restoranske usluge za potrebe održavanja manifestacija u opštini Oštra Luka u 2022. godini (Slava opštine, Šušnjar 2022 i Grmečka Korida) “. Restoranske usluge podrazumijevaju usluge posluživanja toplim i hladnim napicima, predjelima, jelima, salatama, desertima i sl., a za potrebe koje se pojave u svrhu održavanja navedenih manifestacija.

Ova javna nabavka spada u postupke dodjele ugovora o uslugama iz Aneksa II. Dio B Zakona o javnim nabavkama.

Javni poziv ostaje otvoren do 29.07.2022. godine, a kompletan njegov tekst možete preuzeti na sljedećem linku:

Oštra Luka, 22.07.2022. godine

Ko je on-line

Imamo 5 gostiju na mreži

Da li ste zadovoljni izgledom sajta?