http://www.opstinaostraluka.org/

  • Povećaj veličinu teksta
  • Podrazumevana veličina teksta
  • Smanji veličinu teksta

Javni poziv za dostavljanje ponuda - Hotelske usluge za potrebe Opštine Oštra Luka u 2022. godini

El. pošta Štampa PDF

Opština Oštra Luka je putem ovog javnog poziva pokrenula javnu nabavku pod nazivom: „Hotelske usluge za potrebe Opštine Oštra Luka u 2022. godini“. Hotelske usluge u ovom slučaju podrazumijevaju noćenje sa doručkom, a bile bi korištene u svrhu smještaja zvanica koje će biti pozvane na dane manifestacija koje se održavaju u našoj opštini i u svrhu smještaja službenika na službenim putovanjima (seminari i sl.)

Ova javna nabavka spada u postupke dodjele ugovora o uslugama iz Aneksa II. Dio B Zakona o javnim nabavkama.

 

Javni poziv ostaje otvoren do 15.12.2022. godine, a kompletan njegov tekst možete preuzeti na sljedećem linku:

 

JAVNI POZIV

 

Poslednje ažurirano četvrtak, 16 jun 2022 11:53