ОБАВЈЕШТЕЊЕ

ОБАВЈЕШТЕЊЕ:

План излагања извода из Привременог бирачког списка за Основну изборну јединицу Оштра Лука

Општинска изборна донијела je План излагања извода из Привременог бирачког списка, а у складу са чланом 18. став (2) Правилника о употреби и изради извода из централног бирачког списка („Службени гласник БиХ“, број: 27/22).

Бирачки списак се излаже како би бирачи могли провјерити тачност својих података на њему или извршити промјену бирачке опције (за расељена лица или за држављане БиХ који привремено живе у иностранству). У складу са тим, Општинска изборна комисија је донијела одлуку да привремени бирачки спискови буду изложени на сљедећим локацијама:

БИРАЧКО МЈЕСТО

ЛОКАЦИЈА

001 ОШТРА ЛУКА

Централна Основна школа „Десанка Максимовић“ Оштра Лука

002 УСОРЦИ

Подручна Основна школа „Десанка Максимовић“ Усорци

003 БУДИМЛИЋ ЈАПРА

Централна Основна школа „Петар Шкундрић“ Будимлић Јапра

004 БАТКОВЦИ

Подручна Основна школа „Десанка Максимовић“ Батковци

005 ДОЊА КОЗИЦА

Централна Основна школа „Јосиф Панчић“ Доња Козица

006 КОПРИВНА

Друштвени дом у Копривној

Привремени бирачки списак за Основну изборну јединицу Оштра Лука ће бити на поменутим локацијама изложен у периоду од 04.06.2022. до 04.07.2022. године

У случају уочених неправилности на бирачком списку или свих других питања везано за Опште изборе у БиХ који ће се одржати 02. октобра 2022. године, грађани се могу обратити на број телефона 052/337-800 (Општинска изборна комисија Оштра Лука – Центар за бирачки списак) или доћи лично у зграду Општинске управе општине Оштра Лука – канцеларија број 8, сваким радним даном у периоду од 07:00 до 15:00 часова.

Бирачке спискове можете погледати и на сљедећем линку:

ПРИВРЕМЕНИ БИРАЧКИ СПИСКОВИ ЗА БИРАЧКА МЈЕСТА

ПРЕДСЈЕДНИК ОИК-е ОШТРА ЛУКА