OБАВЈЕШТЕЊЕ о термину одржавања усменог интервјуа и саставу комисије

У складу са чланом 26. став 4. Правилника о јединственим процедурама за попуњавање упражњених радних мјеста у градској, односно општинској управи („Службени гласник Републике Српске“, број.42/17), обавјештавамо кандидате који испуњавају опште посебне услове прописане Јавним конскурсом за пријем на неоређено вријеме - Самостални стручни сарадник за управни поступак из области борачко-инвалидске заштите (1 извршилац) у општинску управу општине Оштра Лука, да ће се усмени интервју одржати дана 11.03.2022.године (петак) у просторијама општинске управе општине Оштра Лука, канцеларија број 11, са почетком у 08:00 часова.

Усмени интервју подразумијева појединачан разговор са кандидатом на основу које се утврђује и оцјењује стручна оспособљеност, знање и вјештине кандидата према критеријумима и мјерилима које је комисија утврдила.

Такође, у складу са чланом 24. истог правилника, објављујемо састав комисије који ће вршити интервју:

1. Мајкић Марица, предсједник;

2. Мастикоса Рајко, члан;

3. Мирослава Балабан, члан;

4. Милан Јовановић, члан;

5. Радмила Домазет, члан.

ПРЕДСЈЕДНИК КОМИСИЈЕ

Мајкић Марица