ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА СТИПЕНДИСТА ОПШТИНЕ ОШТРА ЛУКА ЗА 2022. ГОДИНУ

На основу приспијелих пријава на конкурс за додјелу 12 стипендија Општине Оштра Лука за 2022. годину, Комисија за додјелу стипендија је на сједници одржаној 23.02.2022. године извршила бодовање на основу критеријума из Правилника о стипендирању студената са територије општине Оштра Лука („Службени гласник Општине Оштра Лука“ број: 1/15 и 1/18). Том приликом утврђена је прелиминарна ранг листа кандидата.

ОБЈАШЊЕЊЕ: Кандидати од редног броја 1 до 8 су добитници стипендије на основу прелиминарне ранг листе.

НАПОМЕНА: Приликом рангирања кандидата са једнаким бројем бодова Комисија се руководила чланом 10. ставом (3) Правилника којима је прецизирано да:

(3) У случају да два или више студента имају једнак број бодова, а да не студирају студијске програме са листе из става (1) овог члана, предност има студент који има већи просјек оцјена, а који се рачуна на двије децимале.

Поука о правном лијеку: Кандидати имају право приговора Начелнику општине Оштра Лука у року од 8 дана од дана пријема овог Обавијештења.

У прилогу: Прелиминарна ранг листа са бројем освојених бодова по свим критеријумима.

С поштовањем,

Драган Мастикоса

Прелиминарна листа – линк за преузимање

Poslednje ažurirano utorak, 01 mart 2022 13:53