ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА СТИПЕНДИСТА ОПШТИНЕ ОШТРА ЛУКА ЗА 2021. ГОДИНУ

На основу приспијелих пријава на конкурс за додјелу 12 стипендија Општине Оштра Лука за 2021. годину, Комисија за додјелу стипендија је на сједници одржаној 15.02.2021. године извршила бодовање на основу критеријума из Правилника о стипендирању студената са територије општине Оштра Лука („Службени гласник Општине Оштра Лука“ број: 1/15 и 1/18). Том приликом утврђена је прелиминарна ранг листа кандидата и то како слиједи:

1. Мирјана (Миломир) Марић -------------------------------------------------------------- 22 бода

2. Михаел (Зоран) Љубоја ---------------------------------------------------------------- 19 бодова

3. Дејан (Миленко) Јалић ---------------------------------------------------------------- 18 бодова

4. Бранка (Бране) Савић ------------------------------------------------------------------ 18 бодова

5. Нађа (Дејан) Мастикоса ---------------------------------------------------------------- 16 бодова

6. Ивана (Милан) Зечевић ---------------------------------------------------------------- 16 бодова

7. Гордана (Горан) Ђукић ---------------------------------------------------------------- 16 бодова

8. Милица (Ванђељко) Балабан --------------------------------------------------------- 14 бодова

9. Ивана (Раденко) Ђукић ---------------------------------------------------------------- 12 бодова

10. Анђела (Ненад) Савић ------------------------------------------------------------------ 11 бодова

11. Јелена (Рајко) Ступар НЕ ИСПУЊАВА УСЛОВЕ КОНКУРСА

12. Тијана (Радмила) Љубоја НЕ ИСПУЊАВА УСЛОВЕ КОНКУРСА

13. Милица (Драшко) Кантар ПОВУЧЕНА ПРИЈАВА НА КОНКУРС – СТИПЕНДИСТА МИНИСТАРСТВА

ОБЈАШЊЕЊЕ: Кандидати од редног броја 1 до 10 су добитници стипендије на основу прелиминарне ранг листе.

НАПОМЕНА: Приликом рангирања кандидата са једнаким бројем бодова Комисија се руководила чланом 10. ставом (1) и (3) Правилника којима је прецизирано да: (1) „У случају да два или више студента имају једнак број бодова, предност има студент који студира на сљедећим студијским програмима, и то како редосљедом слиједи:

1. Медицински факултет

2. Правни факултет

3. Шумарски факултет

4. Пољопривредни факултет

5. Филолошки факултет (Страни језик).“

(3) У случају да два или више студента имају једнак број бодова, а да не студирају студијске програме са листе из става (1) овог члана, предност има студент који има већи просјек оцјена, а који се рачуна на двије децимале.

Поука о правном лијеку: Кандидати имају право приговора Начелнику општине Оштра Лука у року од 8 дана од дана пријема овог Обавијештења.

Драган Мастикоса

Poslednje ažurirano ponedeljak, 15 februar 2021 14:52