OБАВЈЕШТЕЊЕ о термину одржавања усменог интервјуа и саставу комисије

У складу са чланом 26. став 4. Правилника о јединственим процедурама за попуњавање упражњених радних мјеста у градској, односно општинској управи („Службени гласник Републике Српске“, број.42/17), обавјештавамо кандидате који испуњавају опште посебне услове прописане Јавним конскурсом за пријем на неоређено вријеме - Самостални стручни сарадник за дјечију, социјалну и породичну заштиту, грађанска стања и правну помоћ (1 извршилац) у Општинску управу Општине Оштра Лука, да ће се усмени интервју одржати дана 20.08.2020. године (четвртак) у згради Скупштинске сале (зграда иза Храма Христа Спаситеља у Оштрој Луци), са почетком у 11:00 часова.

Усмени интервју подразумијева појединачан разговор са кандидатом на основу које се утврђује и оцјењује стручна оспособљеност, знање и вјештине кандидата према критеријумима и мјерилима које је комисија утврдила.

Такође, у складу са чланом 24. истог правилника, објављујемо састав комисије који ће вршити интервју:

1. Далибор Љубоја, предсједник;

2. Горана Илић, члан;

3. Мирослава Балабан, члан;

4. Милан Јовановић, члан;

5. Радмила Домазет, члан.

ПРЕДСЈЕДНИК КОМИСИЈЕ

Далибор Љубоја