ОБАВЈЕШТЕЊЕ О ПОДНОШЕЊУ ЗАХТЈЕВА ЗА ИЗДАВАЊЕ ЕКОЛОШКЕ ДОЗВОЛЕ

ОПШТИНА ОШТРА ЛУКА

НАЧЕЛНИК

ОПШТИНСКА УПРАВА

На основу члана 39. и члана 88. Закона о заштити животне средине („Службени гласник Републике Српске“ број: 71/12 и 79/15), и члана 3. Правилника о постројењима која могу бити изграђена и пуштена у рад само уколико имају еколошку дозволу („Службени гласник Републике Српске“ број: 124/12), Општинска управа, општине Оштра Лука обавјештава заинтересовану јавност:

О ПОДНОШЕЊУ ЗАХТЈЕВА ЗА ИЗДАВАЊЕ ЕКОЛОШКЕ ДОЗВОЛЕ ЗА

Изградњу расклопне трафостанице 20 kV „Оштра Лука“ у Оштрој Луци на земљишту означеном као к.ч.бр. 336/28 и к.ч.бр. 336/29 – К.О. Оштра Лука (нови премјер), општина Оштра Лука.

Подносилац захтјева: ЗП „ЕЛЕКТРОКРАЈИНА“ а.д. БАЊА ЛУКА РЈ„ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА“ ПРИЈЕДОР

Дана 29.06.2017. године, подносилац захтјева ЗП „ЕЛЕКТРОКРАЈИНА“ а.д. БАЊА ЛУКА РЈ„ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА“ ПРИЈЕДОР предао је Општинској управи, општине Оштра Лука захтјев за издавање еколошке дозволе.

Заинтересована јавност може извршити бесплатан увид у захтјев за еколошку дозволу и приложену документацију у просторијама Општинске управе, општине Оштра Лука, канцеларија број: 6, у року до дана: 13.08.2017. године.

У овом року заинтересована јавност може поднијети Општинској управи, општине Оштра Лука мишљења о захтјеву и приложеној документацији, у писаној форми.

Poslednje ažurirano ponedeljak, 17 jul 2017 09:39