http://www.opstinaostraluka.org/

  • Povećaj veličinu teksta
  • Podrazumevana veličina teksta
  • Smanji veličinu teksta

POTVRĐENI IZBORNI REZULTATI ZA ČLANOVE SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA OPŠTINE OŠTRA LUKA

El. pošta Štampa PDF

Opštinska izborna komisija Oštra Luka na današnjoj sjednici donijela je Odluku o utvrđivanju i potvrđivanju izbornih rezultata za članove Savjeta mjesnih zajednica opštine Oštra Luka. Izbori su održani u nedelju, 25.06.2017. godine. Građani su od ukupno 49 kandidata izabrali 42 člana savjeta u 8 mjesnih zajednica na teritoriji oštrolučke opštine. Oni će interese građana zastupati u narednom četvorogodišnjem mandatu.

U periodu do 5. jula 2017. godine Opštinska izborna komisija Oštra Luka će sazvati konstitutivne sastanke svih savjeta na kojime će članovi izabrati predsjednike, a svim članovima savjeta će biti uručena i uvjerenja o izboru u savjete.

Link za preuzimanje:

Odluka o utvrđivanju i potvrđivanju izbornih rezultata za članove Savjeta mjesnih zajednica opštine Oštra Luka

Poslednje ažurirano sreda, 28 jun 2017 12:39